Villa Almarik położona jest na wyspie Gili Trawangan, największej z wysp archipelagu Gili Islands znajdującego się koło północno-zachodniego brzegu wyspy Lombok. Na wyspie panuje zakaz poruszania się samochodów oraz pojazdów silnikowych. Villa Almarik znjduje się w niewielkiej odległości od tętniącego życiem obszaru z barami i restauracjami i jest jedynym resortem na Gili Trawangan, który zapewnia ciepłą i zimną wodę z odsolonej wody morskiej.

Zakwaterowanie
Villa Almarik posiada 20 prosto i elegancko urządzonych, klimatyzowanych domków, każdy z przestronnym pokojem dziennym, tarasem oraz łazienką w stylu bialijskim, z ciepłą i zimną wodą. W domkach znajduje się również  telefon IDD, telewizja satelitarna i mini bar. Do dyspozycji gości są leżaki oraz ręczniki plażowe. Na terenie hotelu znajduje się SPA oferujące tradycyjne balijskie masaże i aromaterapię.

ceny w USD obowiązują do 31/07/2012

Standard Room

7 dni / 6 nocy / 11 nurkowań

01.04.12 - 31.07.12

osoba nurkująca

1285

osoba nienurkująca

750

dodatkowa noc + 2 nurkowania

205

Superior Room

osoba nurkująca

1450

osoba nienurkująca

960

dodatkowa noc + 2 nurkowania

240

Gwarancja najlepszych cen – dowiedz się więcej...

Cena zawiera:
6 noclegów w domku dwuosobowym, śniadanie i obiadokolacja, butelkę wody mineralnej dziennie, w pakiecie z nurkowaniem – 11 nurkowań w tym jedno nocne (butle, balast, opieka DM), transfer z lotniska na wyspę (ok 60min), ubezpieczenie NW i KL

Cena nie zawiera: przelotu do Indonezji

Opcjonalnie płatne: możliwość dokupienia lunchu w cenie 18$/dziennie

 
Nurkowanie z pasją
2007 © Dive Away | Design & cms: www.zstudio.pl
Polecamy: CreativeEdgee - kameralne sale szkoleniowe w centrum Warszawy.
MedDev kompleksowa certyfikacja na wyroby medyczne. Traper maty i wycieraczki wejściowe.
    Dołącz do nas
DIVE AWAY
tel/fax: (22) 620 01 64
tel: 660 541 959
skype: dive-away
mail:
  Wybierz kierunek