Tajlandia Wakacje szyte na miarę

Tajlandia

Zapraszamy na safari nurkowe w Tajlandii. Jako biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach nurkowych zorganizujemy dla Państwa pełen pakiet usług: przeloty z największych miast w Polsce, pobyt na łodzi, nurkowania, kurs nurkowaniawypożyczenie sprzętu oraz ubezpieczenie w podróży. Serdecznie zapraszamy na wakacje nurkowe z Dive Away.

Tajlandia od wielu lat przyciąga całe rzesze turystów i jest najbardziej popularnym kierunkiem w tym rejonie świata. Przepiękne plaże, życzliwi ludzie i orientalne zabytki to wszystko powoduje, że nie bez powodu na lotnisku w Bangkoku wita nas ogromny napis "Aaaaamazing Thailand". Rzeczywiście, kraj jest niezwykły.

Morze Andamańskie oferuje najlepsze warunki do nurkowania w całej Tajlandii. Z najpopularniejszej w rejonie wyspy Phuket organizowane są wyprawy na okoliczne rafy oraz dalej na Similany, Surin, Phi Phi i rafy Hin Daeng i Hin Muang.

 

 


"Dla każdego nurkującego turysty Similany to miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc w Tajlandii. Archipelag ten składa się z dziewięciu niewielkich granitowych wysp rozciągających się z północy na południe. Znajduje się on 90 kilometrów od Phuketu i właśnie stamtąd organizowane są wszystkie wyprawy na Similany."