Facebook Instagram Youtube

Cennik kursów nurkowania Kurs nurkowania Warszawa

Cennik kursów nurkowania PADI w szkole nurkowania

Dive Away Warszawa

 

Kursy podstawowe dla młodzieży od 15 lat i dorosłych

Rodzaj kursu kurs standardowy kurs Indywidualny
PADI Discovery Scuba Diving - "moje pierwsze nurkowanie na basenie" 450zł 650zł
PADI Open Water Diver OWD Wieczorowy w Deepspot - podstawowy kurs do 18 metrów w systemie wieczorowym, w najgłębszym basenie w Europie - Deepspot  2940zł 3440zł
PADI Open Water Diver OWD Weekendowy - podstawowy kurs do 18 metrów w systemie weekendowy - !! Kurs już w dwa weekendy !! 1940zł 2440zł
PADI Open Water Diver OWD Weekendowy - podstawowy kurs do 18 metrów w suchym skafandrze, który zapewnia izolację termiczną w zimnej wodzie  (jesień - zima) 2540zł 9840zł
PADI Scuba Review - przypomnienie z nurkowania po przerwie 450zł 650zł
Nurkowanie z Instruktorem Dive Away w DeepSpot (najgłębszy basen w Europie - 45,5m)   400zł

650zł

 

W cenę kurs Padi Open Water Diver nie jest wliczone:

  • materiały szkoleniowe oraz certyfikat PADI Open Water Diver 349 PLN
  • koszt wyjazdu na wody otwarte (nocleg, dojazd, wyżywienie - w zależnośći od miejsca nurkowego jest to od 250 - 450 PLN )
  • opcjonalne nurkowanie w DeepSpot - w ramach kursu Open Water Diver, cztery nurkowania wód otwartych mogą być wykonane w sztucznym zbiorniku jak DeepSpot. Szczegóły przekaże Instruktor podczas kursu.

 

Kursy ponadpodstawowe dla certyfikowanych nurków Open Water Diver

Rodzaj kursu cena kursu opłaty do PADI
PADI Advanced Open Water Diver AOWD - kurs ponadpodstawowy do 30m 1450zł 349zł
PADI Advanced Open Water Diver AOWD - tryb indywidualny (1 kursant /1 instruktor) 1950zł 349zł
PADI Rescue Diver RD - kurs nurka ratownika 1450zł 349zł
PADI Emerygency Firs Response EFR - kurs pierwszej pomocy przedmedycznej 700zł 180zł
PADI Divemaster - kurs przewodnika nurkowego - Lidera 3500zł 600zł
PADI NITROX Diver - kurs nurkowania na wzbogaconej mieszance do 40% O2 700zł 280zł
PADI Dry Suit Diver - kurs nurkowania w suchym skafandrze  800zł 280zł
PADI Deep Diver - kurs nurkowania głębokiego do 40m 800zł 280zł

 

W cenę szkoleń nie jest wliczone:

  • koszt wyjazdu na wody otwarte (nocleg, dojazd, wyżywienie - w zależnośći od miejsca nurkowego jest to od 350 - 550 PLN )
  • kurs Dry Suit - wypożyczenie suchego skafandra 250zł
  • kurs NITROX - opcjonalne nurkowanie na NITROXie 100zł

 

Dobrze wyszkolony nurek PADI Open Water Diver

 

  • Już po kursie nasi absolwenci wyjeżdżają z nami oraz sami do najlepszych miejsc nurkowych na siedmiu kontynentach, nurkują w prądzie, przy stromo opadających ścianach, bez kontaktu wizualnego z dnem, które może znajdować się pod nimi nawet 500 metrów. Nie ma to znaczenia bo nasi nurkowie są kompletni i świetnie przygotowani do nurkowania w każdych warunkach, a ponad 70% już w pierwszym roku kończy szkolenia wyższego poziomu jak AOWD, NITROX, Rescu Diver, Dry Suite, Night Diver i wiele innych. 

 

  • Zapisując się na kurs nurkowania Padi Open Water Diver w Dive Away Warszawa masz gwarancję że zostaniesz kompletnym, dobrze wyszkolonym nurkiem, a jeżeli nie nauczymy ciebie dobrze nurkować, wówczas zwrócimy Tobie całe wpłacone środki za kurs. Takiej oferty nie ma żadne centrum nurkowe w Polsce

 

  • Pamiętaj że to właśnie pierwszy kurs nurkowy, pierwszy kontakt z nurkowaniem sprawi że albo będziesz nurkiem albo właśnie tutaj twoja przygoda się zakończy.  Znamy setki kursantów którzy spróbowali nurkowania podczas wakacji nurkowych w Egipcie czy w Tajlandii. Po krótkim przeszkoleniu typu "tutaj naciskasz, tutaj spuszczasz, tutaj dmuchasz a to jest znak OK, a teraz skaczesz z łódki do wody i nie przejmuj się niczym" myśleli że stracą życie i nigdy już nie wejdą do wody. 

 

  • Ilość poświęconego czasu, bezpieczeństwo, kontrolowane warunki basenowe, małe grupy, nowy sprzęt - to są niezbędne aspekty do dobrego wyszkolenia. Nie daj się "złapać" na SUPER OKAZJĘ, W GRUPIE TANIEJ, ITD.. Jeżeli centrum nurkowe dba o jakość i standardy, nie oferuje takich okazji, gdyż zazwyczaj wiąże się to z obniżeniem jakości usługi. Nurkowanie to nie zakup telewizora, tutaj w grę wchodzi twoje życie i zdrowie, a ono jest najcenniejsze. 

 

Masz pytania ?  napisz do nas lub zadzwoń