Facebook Instagram Youtube
Dive Away

Antarktyka nurkowanie

Antarktyka

Zapraszamy na podwodną przygodę na Antarktyce. Jako biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach nurkowych zorganizujemy dla Państwa pełen pakiet usług: przeloty z największych miast w Polsce, pobyt w łodzi, nurkowania, wypożyczenie sprzętu oraz ubezpieczenie w podróży. Serdecznie zapraszamy na wakacje nurkowe z Dive Away.

Antarktyka przez wielu nurków którzy byli już prawie wszędzie, jest często stawiana na pierwszym miejscu. Przede wszystkim nie dotarła tutaj masowa turystyka. Sezon jest bardzo krótki, więc rocznie odwiedza to miejsce zaledwie kilka tysięcy turystów. Podczas tej podróży poczują się Państwo jak odkrywcy, uczestniczący w wyprawie ekspedycyjnej. Góry lodowe, wieloryby, pingwiny, morsy, foki, lwy morskie, lamparty morskie i setki innych gatunków zwierząt, to coś co sprawia że ten kierunek jest tak ekscytujący. Mieliśmy okazję być tam i doświadczyliśmy czegoś, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Jeżeli rozważają Państwo wyprawę na Antarktydę, prosimy o kontakt z nami w celu sprawdzenia cen i dostępności miejsc na statkach. Obecnie pływa po wodach Antarktyki tylko kilka statków, a miejsca na nich są często sprzedane z dwu letnim wyprzedzeniem. Mamy natomiast możliwość sprawdzenia dostępności miejsc na wszystkich statkach i ewentualnie dopisania Państwa na listę oczekujących osób.

 

Chętnie też opowiemy jak wygląda taka podróż, jak się do niej przygotować i co należy wiedzieć zanim zapiszą się Państwo na wyprawę.